برخورد قاطعانه با مفسدین و دلالان اقتصادی در دولت سیزدهم ادامه یابد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، خلیل بهروزی فر در نشست علنی امروز-چهارشنبه -مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: از اقدامات به موقع دولت انقلابی، مردمی، دلسوز و تحول‌گرای آقای رئیسی در رابطه با واکسیناسیون و مبارزه با مفسدان اقتصادی که با حمایت قوه قضائیه در خصوص مسدود کردن حساب‌های تعدادی از اخلالگران بازار سرمایه و ارز تشکر و قدردانی می‌کنم.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: انتظار می‌رود تا ریشه‌کن کردن فاسدین،  دلالان و زالوصفتان حوزه اقتصادی این برخورد جدی ادامه یابد تا حقی از حقوق مردم تضییع نشود.

وی افزود: سه ماه از عملکرد دولت می‌گذرد اما هنوز بسیاری از مدیران فاسد، بی‌تدبیر و ناکارآمد دولت یازدهم و دوازدهم در بدنه دولت حضور داشته و به فساد، بی‌تدبیری و کارشکنی خود در سطوح مختلف ادامه می‌دهند، عده‌ای هم در حال نفوذ در بدنه دولت انقلابی هستند، زمان به سرعت می‌گذرد و فرصتی باقی نمی‌ماند لذا تقاضا دارم دستور فرمایید تحول مدیریتی با شایستگی‌های دولت سیزدهم به سرعت و با دقت انجام شود.

همچنین در این نشست علیرضا سلیمی در تذکر شفاهی خود فریبکاری، بدعهدی و دورویی را از صفات و در ذات آمریکایی‌ها دانست و گفت: از زمان مذاکرات، تحریم‌ افراد جدید معنایی جز عدم اراده طرف مقابل در جریان مذاکرات ندارد که باعث آشفتگی شده است.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیانیه انگلیسی‌ها را در این راستا دانست و افزود: نتیجه بخش اول مذاکرات نشان می‌دهد هنوز طرف مقابل دستور خاصی برای میز مذاکره نداشته و تابع صد درصد آمریکایی‌ها است که باید اروپایی‌ها ریل خود را عوض کنند.

سلیمی  با اشاره به آشفتگی بازار ارز علیرغم افزایش ورود ارز به کشور عنوان کرد: این موضوع نشان می‌دهد عواملی به دنبال گروگانگیری معیشت مردم برای فشار به تیم مذاکره‌کننده هستند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان ابراز امیدواری کرد که دولت، قوه قضائیه و کسانی که مسئول اقدام در این موضوع هستند نسبت به این موضوعات توجه بیشتری کنند.

برخورد قاطعانه با مفسدین و دلالان اقتصادی در دولت سیزدهم ادامه یابد