وزارت اطلاعات موظف به از بین‌ بردن زمینه‌های انحصار است

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز جمعه ایرنا از وزارت اطلاعات، حجت الاسلام و المسلمین سیداسماعیل خطیب در جلسه شورای اداری استان لرستان با تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت و یاد خاطره‌ سردار شهید سلیمانی گفت: امروز جبهه مقاومت، رژیم صهیونیستی را به محاصره درآورده است.  

وی خاطرنشان کرد: سران غربی ومدعیان استراتژیست،  دشمنان رسمی ما و حتی رژیم صهیونیستی، واقف و معترفند قدرت نظام اسلامی و انقلاب و جمهوری اسلامی به جایی رسیده است که نه تنها به وجود بلکه به اقتدارش اعتراف دارند و آمریکایی که برای براندازی نظام جمهوری اسلامی، پرهزینه و پرهیاهو وارد منطقه شد درحال خروج است و امروز کشورهای همسایه و منطقه برای تعامل با این دولت و نظام تلاش می‌کنند.  

وزیر اطلاعات، ارتقاء و تثبیت امنیت پایدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را وظیفه وزارت اطلاعات دانست و گفت: همه می‌دانند ایران قدرتمندی که به وسیله نفس قدسی امام (ره) و خون شهدا بیمه شده و با رهبری فرزانه و حکیم هدایت می‌شود به عنوان قدرت منطقه‌ای در جهان نقش آفرینی می‌کند.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب با اشاره به مشکلات و مسائل اقتصادی کشور افزود: کالاهایی که با سرمایه مردم خریداری و حتی چندین ماه در گمرکات انبار شده بود؛ با اقدام جهادی و پیگیری دولت ترخیص شد و دراختیار مردم قرار گرفت.  

وی با تاکید بر اینکه مردم در این دوره با حضورشان در صحنه و انتخاب دولت ولایی و انقلابی، شرایط را برای خدمت و فعالیت‌های انقلابی فراهم کردند، افزود: توجه به معیشت مردم و توسعه زیر ساخت‌ها که تامین کننده معیشت مردم باشد از اولویت‌های دولت سیزدهم است که خوشبختانه امروز به رغم همه فشارها، دسترسی نظام به ذخائر ارزی بیشتر شده و در فروش نفت با مشکلات کمتری مواجه هستیم.  

وزیر اطلاعات گفت: وزارت اطلاعات خود را موظف می‌داند شرایطی که زمینه انحصار رابرای عده‌ای فراهم کرده است از بین ببرد.  

حجت الاسلام والمسلمین خطیب، سفر رئیس جمهوری به لرستان را پرخیر و برکت دانست و افزود: لرستان مسئولان خوب و نمایندگان فعالی دارد که ان‌شاءالله با جدیت اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور به استان را پیگیری نمایند تا به نتیجه برسد.  

وی لرستان را مهد علما و دانشمندان و از قدیمی‌ترین کانون‌های تمدنی و فرهنگی جهان دانست و گفت: سلحشوری و فدا کاری مردم لرستان در همه‌ برهه‌های انقلاب و دفاع مقدس زبانزد عام وخاص است که همه باید خدمتگزار این مردم باشیم.  

وزیر اطلاعات گفت: برای به فعلیت درآمدن ظرفیت‌ها وتوانمندی‌های لرستان در حوزه‌های مختلف نیازمند همت مسئولانی است که جهادی فکر، جهادی عمل و جهادی خدمت می‌کنند.

در پایان جلسه، مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اطلاعات لرستان برگزار شد و مدیرکل جدید معرفی و از زحمات مدیرکل قبلی قدردانی شد.  حجت الاسلام والمسلمین خطیب در این سفر با حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان لرستان نیز دیدار و گفتگو کرد.  

شایان ذکر است وزیر اطلاعات در بدو ورود به استان لرستان در گلزار شهدای این شهر حضور یافت و به مقام شامخ علما و شهدا ادای احترام کرد.

وزارت اطلاعات موظف به از بین‌ بردن زمینه‌های انحصار است