شاهد جلوه‌گری اندیشه‌های ناب انقلاب در نهم دی هستیم

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از خانم ملت، ابراهیم عزیزی ضمن گرامیداشت فرارسیدن سالروز حماسه نهم دی ماه افزود: جریان شناسی، دشمن شناسی و تشخیص حق از باطل توسط ملت سرافراز ایران، مهمترین پیام نهم دی ماه برای جهانیان بود.

وی تصریح کرد: در واقع جریان انقلابی و دلدادگان انقلاب و رهبری نشان دادند سرمایه های نظام اسلامی هستند و مسیر حق و باطل را به خوبی تشخیص می دهند.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه حماسه نهم دی ماه زمینه بصیرت، آگاهی و رشد جامعه را نشان می دهد، ادامه داد: بر همین اساس مشاهده شد که مردم با شناخت خود از انقلاب وارد عرصه میدان شدند و با جریانی که در تلاش بودند به ارزش های انقلاب ضربه بزنند، مقابله کرده و آنها را به عقب راندند و اندیشه های ناب انقلاب اسلامی را جلوه گر کردند.

عزیزی با بیان اینکه مردم در این روز نشان دادند در دفاع از ارزش‌ها و مقدسات خود به هیچ عنوان در برابر بدخواهان و دشمنان این سرزمین کوتاه نمی‌آیند، یادآور شد: به عبارتی اجتماع عظیم مردم در این روز نقشه های دشمنان را نقش برآب کرد و موجب یأس نظام سلطه شد.

وی خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد این حماسه ملی تجلی و نماد حضور مردم در صحنه بود تا انقلاب اسلامی استمرار یابد.

به گزارش ایرنا، حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید و مردم در این حماسه انزجار خود را از اغتشاشگران و دشمنان نشان دادند و بر پیمان خود با ولایت تاکید کردند.

نهم دی در تقویم جمهوری اسلامی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است.

شاهد جلوه‌گری اندیشه‌های ناب انقلاب در نهم دی هستیم