مهلت ارسال آثار به «مسابقه ملی طراحی خدمت» تمدید شد

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، مهلت ارسال اثر به «مسابقه ملی طراحی خدمت برای کتابخانه‌های عمومی ایران» تمدید شد.

این‌رویداد یکی از بخش‌های جانبی همایش بین‌المللی «طراحی و توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی؛ الگوها، تجربه‌ها و ایده‌ها» است که اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ به میزبانی شهر شیراز برگزار خواهد شد.

پیش از این بر اساس فراخوان منتشر شده مهلت ارسال آثار به مسابقه ملی «طراحی خدمت برای کتابخانه‌ها عمومی ایران» تا ۳۰ آذر اعلام شده بود که با توجه به استقبال و درخواست پژوهشگران، دانشجویان و علاقه‌مندان حوزه کتاب و کتابخوانی، مهلت ارسال آثار به مسابقه ملی طراحی خدمت تا ۳۰ دی تمدید شد.

مسابقه «طراحی خدمت برای کتابخانه‌های عمومی ایران» توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور و انجمن علمی ارتقاء کتابخانه های عمومی ایران ویژه کتابداران، پژوهشگران، اساتید و ایده پردازان و شرکت‌های دانش بنیان، برای تشویق و انگیزه بخشی به نسل آینده طراحان و افرادی که به حوزه طراحی خدمت علاقه‌مند هستند، برگزار می شود و هدف از برگزاری این مسابقه علاوه بر تاکید بر جایگاه طراحی خدمت، تشویق علاقه مندان رشته های مختلف برای حل چالش‌ها و نیازهای کاربران کتابخانه‌های عمومی ایران است.

این‌مسابقه به دنبال ارائه ایده‌های کارساز در زمان حال و آینده، راه‌حل‌هایی با محوریت انسان و ایده‌های مقیاس پذیر و منعطف است و معیارهای ارزیابی خدمات طرح شده در این مسابقه شامل «مردم محوری مبتنی بر تجربه»، «جامعه محوری»، «قابلیت اجرایی»، «سازگاری با فناوری‌های نوین»، «انطباق با کتابخانه های عمومی» است.

جایزه نفر اول، ۲۵۰ میلیون ریال به همراه لوح تقدیر و تندیس؛ جایزه نفر دوم، ۱۵۰ میلیون ریال به همراه لوح تقدیر و تندیس؛ جایزه نفر سوم، ۱۰۰ میلیون ریال به همراه تقدیر و تندیس و جایزه نفرات چهارم تا دهم ۱۰ میلیون ریال به همراه لوح تقدیر خواهد بود.

مهلت ارسال آثار به «مسابقه ملی طراحی خدمت» تمدید شد