اسامی کانون‌های رابط برتر در رویداد ملی فهما ۱۴۰۰ اعلام شد

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر، شبکه رابطین فهما که از سال ۱۳۹۸ به صورت آزمایشی کار خود را آغاز کرده بود در سال ۱۴۰۰ با فعالیت ۱۲۴۰ کانون به کار خود ادامه داد و در این بین پس از ارزیابی‌های کمی و کیفی، هیأت انتخاب، اسامی ۱۰ باب از کانون‌های رابط برتر در سراسر کشور را اعلام کرد.

بر پایه این گزارش از میان ۱۲۴۰ کانون رابط در سطح کشور، تعداد ۵۹ کانون از سوی هیأت انتخاب رویداد ملی فهما ۱۴۰۰ معرفی شدند؛ این کانون‌ها بر اساس میانگین امتیاز شبکه، تعداد کانون‌های مستقر در مناطق محروم، مرزی و روستایی، امتیاز شخصی کانون رابط و همچنین بر اساس ارزیابی ستاد فهما استان به عنوان منتخب اعلام و نهایتاً ۱۰ کانون به عنوان برتر انتخاب شدند.

این گزارش می‌افزاید: کانون آیت الله مروج (ره) از استان اردبیل / شهرستان اردبیل؛ کانون امام علی (علیه السلام) از استان چهار محال و بختیاری / شهرستان بروجن؛ کانون صاحب‌الزمانی (عج) از استان خراسان جنوبی / شهرستان درمیان؛ کانون توحید از استان سیستان و بلوچستان / شهرستان میرجاوه؛ کانون حضرت ابوالفضل العباس (علیه السلام) از استان قم / شهرستان قم؛ کانون خادم‌الرضا (علیه السلام) از استان کهگیلویه و بویر احمد / شهرستان گچساران؛ کانون فداییان ولایت از استان گلستان / شهرستان رامیان؛ گتم. م پویندگان علم از استان گیلان / شهرستان رودبار؛ کانون امام زمان (عج) از استان مازندران / شهرستان نکا و کانون نجم الهداء از استان یزد / شهرستان مروست؛ به عنوان کانون‌های رابط برتر در فهما ۱۴۰۰ معرفی شدند.

همچنین علاوه بر کانون‌های فوق، هیأت انتخاب رابطین در رویداد ملی فهما ۱۴۰۰، تعداد ۱۹ کانون را به عنوان شایسته تقدیر ویژه اعلام کردند. اسامی کانون‌های رابط شایسته تقدیر ویژه در سایت فهما قابل مشاهده است.

۳۰ کانون رابط شایسته تقدیر نیز به عنوان منتخب استانی برگزیده شدند که اسامی این کانون‌ها را می‌توانید در سایت فهما دریافت کنید.

اسامی کانون‌های رابط برتر در رویداد ملی فهما ۱۴۰۰ اعلام شد