«وحید جلیلی» قائم مقام رئیس صداوسیما شد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از خبرگزاری صدا و سیما، پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما در حکمی، وحید جلیلی را به عنوان قائم مقام رئیس سازمان در امور فرهنگی و دبیر ستاد تحول رسانه ملی  منصوب کرد.

در حکم جبلی خطاب به جلیلی آمده است: انتظار می رود برای انجام «بسیج حداکثری ظرفیت های ارزشمند داخل و خارج سازمان برای ارتقاء محتوایی و کیفی برنامه ها مطابق ماموریت های چهارگانه سازمان در حکم مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دانشگاه آگاهی و معرفت، آوردگان جنگ نرم و مقابله با تحریف و تقنین، آسایشگاه چشم و دل برای بهره مندی از زیبایی ها و هنر و قرارگاه پراکنده امید و نشاط» تلاش نمایید.

رئیس رسانه ملی در این حکم بر «پیگیری برای اجرای تحول در سازوکارها، محتوا و کیفیت تولیدات نمایشی با نگاه به راهبردهای کلان رسانه ملی، باز تعریف و فعال سازی هدفمند چرخه طراح- تولید- بازخورد به منظور تقویت یکپارچگی راهبردی، کاهش موازی کاری ها، چابک سازی و هم افزایی حداکثری شبکه های سیما و صدا، طراحی و اجرای سازوکارهای مناسب برای ارتقاء کیفی نیروی انسانی تراز انقلاب اسلامی در رسانه ملی، ارتقای هویت محوری و عدالت گستری در رویکردها ، برنامه‌ها و سازوکارها» تاکید کرده است. 

جبلی از همه معاونت‌ها و بخش‌های رسانه ملی خواسته است در انجام ماموریت‌های یادشده با جلیلی حداکثر همکاری و هماهنگی را انجام دهند.
 

«وحید جلیلی» قائم مقام رئیس صداوسیما شد

«وحید جلیلی» قائم مقام رئیس صداوسیما شد