بختیاری: گروه‌های جهادی کمیته امداد برای کمک به مردم مناطق سیل زده اعزام شدند

خبرگزاری ایرنا :

بختیاری چهارشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این ارتباط مراکز کمیته امداد در مناطق سیل زده به صورت آماده باش و شبانه روز فعال بوده و آماده ارایه هرگونه خدمت به مردم حادثه دیده ناشی از سیلاب هستند.

وی با بیان اینکه هم اکنون منتظر دریافت گزارش‌های اولیه گروه‌های جهادی اعزام شده در خصوص نیازهای سیل زدگان هستیم، ادامه داد: در صورت دریافت گزارش‌های اولیه تا ساعاتی دیگر، به سرعت وسایل گرمایشی شامل پتو، چراغ خوراک پزی، بخاری و دیگر لوازم مورد نیاز که به عهده کمیته امداد سپرده شود از مراکز این کمیته از شهرستانهای اطراف مناطق سیل زده تامین و در اختیار سیل زدگان قرار خواهد گرفت.

رئیس کمیته امداد اظهار کرد: هم اکنون تیم های ارزیاب هلال احمر و دیگر دستگاه‌های مربوطه در مناطق سیل زده فعال بوده و ما نیز برای ارایه هرگونه خدمت رسانی به مردم سیل زده اعلام آمادگی می کنیم.

بختیاری با تاکید براینکه برخی از مدیران ارشد این نهاد انقلابی از شب گذشته برای ارایه هرگونه خدمت در منطقه حضور دارند، بیان داشت: خوشبختانه در ارایه خدمت به مردم حادثه دیده تعامل و هماهنگی بسیار خوبی در بین دستگاه‌ها در مناطق سیل زده وجود داشته و اگر هر مسولیتی به عهده ما برای کمک رسانی گذاشته شود و آن امکانات را نتوانیم به هر دلیل در منطقه تامین کنیم در کمتر از ۲۴ ساعت امکانات لازم و ضروری را از تهران ارسال خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: براساس اعلام سازمان هواشناسی سرما و کاهش دما تا چند روز آینده نیز ادامه خواهد داشت و امیدوارم بارندگی و شرایط جوی موجود مشکلی برای  کمک و امداد رسانی به مردم سیل زده ایجاد نکند.

بختیاری: گروه‌های جهادی کمیته امداد برای کمک به مردم مناطق سیل زده اعزام شدند