اعلام آخرین وضعیت پرونده بیرانوند و زمان باز شدن پنجره پرسپولیس

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس شب گذشته اعلام کرد که مطالبات گابریل کالدرون سرمربی پیشین این تیم پرداخت شده و پنجره نقل و انتقالات باشگاه به زودی باز خواهد شد.

صدری در خصوص دیگر پرونده‌های داخلی پرسپولیس از جمله بدهی ۱۰ میلیارد تومانی به باشگاه شهرخودرو در پی جذب یحیی گل محمدی گفت: طبق قولی که داده بودم، روز دوشنبه با آقای حیدری و حمیداوی (مدیران باشگاه شهرخودرو) راجع به این پرونده صحبت کردم. داریم این پرونده را حل می‌کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره مطالبات علیرضا بیرانوند دروازه بان پیشین این تیم تاکید کرد: زمانی را با وکیل بیرانوند هماهنگ کرده‌ایم تا با هم صحبت کنیم. ما یک بیانیه دادیم که هرکس از پرسپولیس طلب دارد، اعلام کند. فدراسیون فوتبال لیستی را برای ما از افرادی فرستاده که شکایت کرده‌اند. قرار شد از این طلبکاران دعوت کنیم که یا قسمتی از طلبشان را ببخشند یا برای پرداخت آن زمان بندی کنیم.

صدری همچنین در پاسخ به این سئوال که پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس چه زمانی باز خواهد شد؟ گفت: پنجره پرسپولیس تا جمعه باز می‌شود. برای استفاده از بازیکنان تاجیکستانی هم نیازی به منتظر ماندن تا نیم فصل نیست و وقتی پنجره باز شود، آنها می‌توانند از همان روز برای پرسپولیس بازی کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، در صورتی که پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس تا روز جمعه باز شود، دو بازیکن تاجیکستانی این تیم می‌توانند در بازی روز دوشنبه هفته آینده سرخپوشان برابر ویستا توربین در جام حذفی به میدان بروند.

اعلام آخرین وضعیت پرونده بیرانوند و زمان باز شدن پنجره پرسپولیس