نویدکیا: بازی خوبی انجام ندادیم که بخواهم از تیمم دفاع کنم

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا، نویدکیا عصر شنبه پس از شکست ۳ بر یک تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار کرد: در دقیقه یک گل زدیم و باید شرایط‌مان بهتر می‌شد و با اعتماد به نفس بازی می‌کردیم اما نمی‌دانم چرا نیمه اول را به راحتی از دست دادیم. روی اشتباهات بچه‌گانه به حریف موقعیت دادیم و خیلی هم نتوانستیم موقعیت سازی کنیم. در نیمه دوم هم آن بازی که انتظار داشتیم را انجام ندادیم و فکر می‌کنم مس لیاقت این پیروزی را داشت و باید به آن‌ها تبریک گفتیم. بازی خوبی انجام ندادیم که بخواهم دفاع کنم. ما و باشگاه از باخت‌هایی که در این چند هفته داشتیم بسیار ناراحتیم.

او ادامه داد: من به سپاهان آمدم تا به تیمم کمک کنم اما امسال شرایط خوب پیش نرفت. ما سعی کردیم بهتر برنامه‌ریزی کنیم و روز به روز سازمان‌دهی بهتری داشته باشیم. ما همه چیز را خیلی دقیق پیش می‌بریم اما متاسفانه بازدهی لازم را نداشتیم. باید به آینده امیدوار باشیم اما شرمنده هواداران هستیم و همه باید بدانیم که در سپاهان بازی و مربی‌گری کردن لیاقت می‌خواهد و باید تلاش کرد و از جان مایه گذاشت. در تعطیلات تصمیماتی می‌گیریم که به صلاح تیم باشد تا بیش از این هواداران را ناراحت نکنیم.

سرمربی سپاهان اضافه کرد: مس دارد خوب و رو به جلو می‌رود و تیم خیلی خوبی هستند و ساختار خوبی دارند. کادرفنی آن‌ها برای مسابقات برنامه‌ریزی کردند و حق‌شان برد بود. بسیار خوب ما را آنالیز کردند و از شرایط مسابقه خوب استفاده کردند. ما ضعیف عمل کردیم اما بازیکنان ما تمام تلاش‌شان را کردند و تمام مسئولیت شکست با من است. بازیکنان تمام کارهایی را انجام می‌دهند که من می‌خواهم. هواداران فقط درباره من صحبت کنند و باید بگویم بازیکنان همه کار انجام دادند.

او درباره شرایط میزبانی با بیان این‌که ” نمی‌خواهم بهانه بیاورم که چهل پنجاه دقیقه در اتوبوس بودیم تا به ورزشگاه رسیدیم” گفت: این مشکلات واقعیت‌های فوتبال ماست و امیدوارم رفسنجانی‌ها بتوانند در ورزشگاه خودشان بازی کنند و برای آینده خودشان شرایط حرفه‌ای تری داشته باشند اما با این وجود شرایط این‌جا هم مشکلی نداشت.

نویدکیا در رابطه با غیبت محمدرضا خلعتبری عنوان کرد: او یک مشکل کوچک داشت و امیدوار بودیم بتواند با ما بیاید اما نشد. مساله خاصی وجود نداشت.

او درباره تعویض‌های سپاهانی‌ها و در رابطه با اضافه وزن عزت الله پورقاز بیان کرد:‌ پورقاز اضافه وزن ندارد و این استایل بدنی او است. تعویض نژادمهدی هم به خاطر این بود که بتوانیم بیش‌تر بازیسازی کنیم. او هم بازیکن خوب ماست.

 

نویدکیا: بازی خوبی انجام ندادیم که بخواهم از تیمم دفاع کنم