تعحب رئیس فدراسیون فوتبال از صحبت‌های داریوش مصطفوی

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، داریوش مصطفوی پس از جلسه فوق‌العاده روز گذشته فدراسیون فوتبال در خصوص حذف احتمالی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا به دلیل نداشتن استانداردهای کافی برای دریافت مجوز حرفه‌ای خبر از احتمال سفر شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال و حمید سجادی وزیر ورزش به مقر AFC در مالزی داد.

مصطفوی که به عنوان سخنگوی این نشست از سوی مدیران عامل استقلال پرسپولیس، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال انتخاب شده بود در حالی چنین ادعایی کرده است که عزیزی خادم در جریان این موضوع هم نبوده است.

فرا رسیدن سال نو میلادی و تعطیلات کریسمس باعث شده تا تشکیل جلسه با شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی غیر ممکن به نظر برسد.

رئیس فدراسیون فوتبال پیگیری امور مربوط به صدور مجوز حرفه‌ای برای استقلال و پرسپولیس را خارج از حوزه کاری خود دانسته و برای اینکه با جریمه AFC مبنی بر دخالت در امور کمیته مستقل صدور مجوز حرفه ای روبرو نشود تمام امور مربوطه را به مصطفوی سپرد تا او با رایزنی‌های لازم مدیران دو باشگاه و همچنین وزارت ورزش برای ارائه پاسخ به AFC اقدام کند.

عزیزی خادم منتظر خروجی جلسات امروز و فردا در وزارت ورزش است اما مصطفوی همچنان خبر از احتمال سفر رئیس فدراسیون فوتبال و وزیر ورزش به مالزی می‌دهد.

تعحب رئیس فدراسیون فوتبال از صحبت‌های داریوش مصطفوی