همکاری دقیقه نودی مددی و ملکیان با استقلال و بررسی مدارک توسط AFC

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه استقلال ساعاتی قبل از پایان مهلت قانونی که از سوی AFC مشخص شده بود موفق شد مدارک جدید و اصلاح شده را به همراه دفاعیات کامل به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال نماید تا امید به بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا پررنگ‌تر شود.

در این خصوص خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد مدیران جدید استقلال اسناد حسابرسی و حسابداری خود را به طور کامل اصلاح کردند اما لازمه بارگذاری اسناد مالی اصلاح شده امضا و تایید اصغر ملکیان و احمد مددی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سابق باشگاه استقلال بود که در حال حاضر هیچ سمتی در این باشگاه ندارند.

با اینکه مددی و ملکیان مسئولیت رسمی در این باشگاه نداشتند، اما از آنجایی که پای منافع ملی در میان بود خارج از چارچوب مسئولیت خود اسناد مالی و حسابداری را بار دیگر امضا کرده و آنها را در اختیار باشگاه قرار دادند تا مدیران کنونی بتوانند قبل از پایان مهلت قانونی تعیین شده توسط AFC اسناد جدید خود را برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال نمایند.

با توجه به تغییر مالکیت و مجمع باشگاه استقلال، اصلاح اسناد مالی با تایید هیات اعضای سابق هیات مدیره و رفع سایر نقایص اعلام شده از سوی AFC و بارگذاری مجدد مدارک، مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا از امروز اسناد اصلاح شده باشگاه استقلال را بار دیگر مورد بررسی قرار می‌دهند تا در صورت تایید، مجوز حضور آبی پوشان در آسیا صادر شود.

همکاری دقیقه نودی مددی و ملکیان با استقلال و بررسی مدارک توسط AFC